למה אנחנו עושים את מה שאנחנו עושים

היי שם,

 

אני כותבת היום כדי לחלוק את התשוקה שלי. אני מקווה שתוכלו להרגיש הזדהות. אנסה לשמור על הסיפור קצר.

 

היום מסמן ציון דרך, ואנחנו חוגגים! האם ידעתם שלפני חמש שנים בדיוק, החזון של שירות השף האישי של אטלנטה הפך למציאות? ב-2 בינואר 2012 רשמתי את העסק בג'ורג'יה, והייתה לנו משימה: להחזיר משפחות לשולחן האוכל.

 

לא כולם זיהו שזמן ארוחת הערב המשפחתית הולך ונמוג לאטו. ואני רציתי לשנות את זה.

 

לפתוח עסק זה קשה. אני לא מתבכיינת, רק אומרת כדי לתת מעט הקשר. תעשיית המזון היא תעשייה מאתגרת מאוד. עם רקע בכלכלה ובריאות, לעזאזל, אפילו תואר שני במנהל עסקים, לא הכין אותי לקראת הדרך שעומדת לפניי. שכירות, ציוד, כוח אדם, הפרעות במזג האוויר, מיסים, רישוי, בטיחות מזון וכו'. זה קשה.

 

מדוע אנו עושים מה שאנחנו עושים זה החלק היפה.

 

כשאני יכולה לקרוא ללקוחות שלי חברים שלי, להשתתף בהתרגשות בהישגים של ילדיהם, להפוך לחלק מחגיגה של מישהו ביום הולדתו, חתונה או סיום לימודים.

 

גם כשאנחנו משחקים חלק קטן בהקלה על כאב של מישהו אחרי אירוע קשה כמו הלוויה.

 

כל זה מסב לי אושר. המשימה האמיתית שלנו היא לחבר אנשים יחד דרך האוכל.

 

אנחנו כל כך עסוקים בימינו, ואנו מתחייבים להאט באמת ולהתחבר בזמן ארוחות. למדו את המשפחה שלכם מה הם אוכלים ולמה זה חשוב. שימו את הטלפונים שלכם בצד והתחברו לסובבים אתכם. זו המשאלה שלי למשפחה שלכם ב-2021.

 

תשוקה היא מדהימה. נראה שכל כך הרבה אנשים פשוט מסתדרים, חיים מהיום למחר. פשוט מתקיימים. היו מאלה שמעוררים השראה אצל אחרים, השראה אצלכם, ושתפו את שמחת האוכל הטוב והחברה הטובה.

 

למדתי גם כי על ידי שינוי בחיי המשפחה, אוכל לעשות שינוי גם בחייהם של שפים פרטיים לזוג המצטרפים לצוות שלנו, כך שהם יוכלו להשיג שעות עבודה טובות יותר, שכר טוב יותר, ערבים וחגים חופשיים ועוד ארוחות עם יקיריהם.

 

תודה על הקריאה, ואני מקווה שתבינו מדוע אנו עושים את מה שאנחנו עושים.

 

כפי שלמדתי מרבים מכם, חמש השנים הראשונות של סטארט-אפ הן הקשות ביותר, אך שוב, הדברים הטובים ביותר בחיים קשים להשגה.

 

אני מצפה לכבוד ולזכות להמשיך לחולל שינוי בחייהם של רבים ולהפיץ אושר דרך האוכל בשנים הבאות.

 

שתהיה לכם שנה מבורכת,

 

אוהבת,

איימי