4 טיפים לקניות באינטרנט

  1. חורג מסף הקניות המינימלי בחינם

חנויות רבות מציעות משלוח חינם אם החשבון שלך חוצה סכום מינימלי מסוים. אולי שווה את הזמן והכסף שלך להוסיף פריט נוסף כדי לכסות את רף המינימום המזכה אותך במשלוח חינם.

 

הוספת זוג גרביים של 5 $ להזמנה הולכת לעבוד לטובתך בעתיד ואולי לקצץ את עלויות המשלוח שלך ב -20 $. זה חיסכון של 15 דולר בסך דמי המשלוח ומקבלים זוג גרביים חדש (ואנחנו יודעים שתמיד יש צורך בגרביים בארון הבגדים שלנו!)

 

ההזמנה שלך עשויה להיות זכאית בחינם באתרים כגון AmazonGlobal Shipping אם היא מעל סכום סף מסוים ונשלחת למדינה זכאית. ניתן לשלוח פריטים למעל 75 מדינות המשתתפות בתוכנית אמזון העולמית.

 

  1. הגישה למשלוח חזרה בחינם

אתה רוצה לקבל את ההתאמה הנכונה ורוב החברות מבינות זאת.

 

חלק מהקמעונאים, כמו סוחרי הנעליים זאפוס, מציעים משלוח חזרה בחינם. למעשה, זאפוס היה חלוץ בגישה זו עם נעליהם מכיוון שהם הבינו את התסכול של הלקוח מרכישה אם הגודל לא מתאים.

 

חבילות חוזרות יכולות להוסיף הוצאה נוספת ולרוב מהוות ניקוז לזמנכם. בספרי הזמן הוא כסף.

 

לכן הייתי בוחר קמעונאי כמו Mott & Bow – הם מציעים להחזיר לקונים בינלאומיים עבור מכנסי ג'ינס אם הם לא מתאימים. כל שעליכם לעשות הוא להחזיר את זוג הג'ינס הלא מתאים, לבצע הזמנה חדשה במידות שונות ולבקש החזר על ההזמנה המקורית שלכם. כספך בחשבון המקורי יוחזר ברגע שהחברה תקבל את החבילה שהוחזרת.

 

ידיעת מדיניות ההחזר של קמעונאי יכולה לעזור לך לחסוך כסף אם אינך מרוצה לחלוטין מהרכישה.

ניתן גם לחפש קופון אייבורי למציאת דילים שווים.

 

  1. דע את המידות שלך

בגדים או נעליים חוזרים שאינם מתאימים הם אחת הטרדות הגדולות ביותר של קניות באינטרנט. הכרת המידות שלך עוזרת לך להשיג את זה נכון בפעם הראשונה.

 

למותגים רבים יש תקני גודל שונים. מידה 'M' עם מותג אחד אינה בהכרח אותן מידות כמו מידה 'M' עם מותג אחר.

 

אני יודע מה המידה שלי ובכל פעם שאני קונה באינטרנט אני מקבל החלטת רכישה חכמה על ידי הקפדה על פריטים שמתאימים להם. הצורך להתמודד עם ההחזרים הוא בזבוז זמן וכסף.

 

מצא מותג בגדים שמתאים למידות המדויקות שלך. עליכם לדעת איזה סוג בגדים מתאים לכם ועליכם למצוא מותג המתאים למבנה גופכם.

 

לפני שתלחץ על 'קנה', השווה את המידות שלך למספרים המופיעים בתרשים הפרטים של פריט הלבוש.

 

אם המידע אינו זמין, פנה לערוצי שירות הלקוחות ובקש את המפרט.

 

  1. שים לב למסים ולעמלות

תאר לעצמך איך היית מרגיש אם היית רוכש פומדת שיער איכותית מבריטניה וכאשר החבילה מגיעה לפתח ביתך, אתה מבחין בדמי יבוא בסך 20 דולר המוטלים על החשבון!

 

חשוב להיות מודעים לדמי הייבוא.

 

ספקים עיקריים כמו FedEx, UPS ו- USPS מציעים כלים המאפשרים לחשב את העלות הכוללת כשאתה מוכן לבדוק עם הרכישה שלך.

 

קניות באינטרנט עם קופונים צריכות להיות חוויה מהנה. עשה את המחקר שלך לפני שתתחייב לעלויות משלוח נכבדות ולמחיר מלא של פריטי לבוש.