ריהוט לפינת ארוחת בוקר שטופת שמש

עכשיו יותר מתמיד אנו מעריכים את העליצות והשלווה של פינת בוקר שטופת שמש. תנו את הטון בסגנון רשמי יותר, בחרו מראה בית חווה אורבני או צרו מרחב נינוח לארוחות משפחתיות. ברזל יצוק יכול להעניק לאזור ארוחת הבוקר תחושה פנימית / חיצונית, במיוחד אם הנוף שלכם כולל צמחייה טבעית בחוץ.

חיים קלים

תוכלו להזמין זיכרונות של ביסקוויטים טריים וקפה חם מהביל בבוקר סוף שבוע נינוח עם סט כיסאות נוחים ושולחן קטן המושלמים לפינת אוכל לארוחת בוקר שטופת שמש. גב מרופד הופך את הכיסאות הללו לבחירה מושלמת.

רהיטים ממתכת ועץ למראה פנימי / חיצוני

הוסיפו סגנון לבית עם סט נצחי הכולל כסאות מרופדים נוחים ופרטים מעוקלים ואלגנטיים ממתכת ועץ. צרו תחושה של סעודה בחוץ בפטיו, שמעניקה לביתכם תחושה נינוחה.

סט בוטיק לארוחה אלגנטית

אם הטעם שלכם הוא אלגנטי קלאסי, בחרו בסט הבוטיק המדהים של ג'סיקה מקלינטוק. עיצוב אלגנטי ופירוט מוקפד של השולחן, הכיסאות המרופדים והמזנון הופכים את עיצוב המסעדה המסורתית לבחירה האידיאלית לבית רשמי יותר.

 

יש לנו מגוון רחב של ערכות יפות לפינת ארוחת בוקר או פינת אוכל קטנה יותר. קנו באתר שלנו או בקרו אצלנו באופן אישי לקבלת סיוע מנציגי המכירות המנוסים שלנו. צרו חלל אוכל מקסים ושפרו את מראה ביתכם באמצעות אוספי רהיטים במחירים מוזלים.

אלגנטיות פשוטה עם אווירה עכשווית

עבור מראה אלגנטי מושלם של בית עכשווי, בחרו שולחן זכוכית עגול וכיסאות עכשוויים מינימליסטיים.