המגמות הטובות ביותר לעיצוב פנים ב-2020

אנחנו בפתחו של האביב, עונת ההתחלות והחיים החדשים. אין זמן טוב יותר לרענן את הבית. אתם יכולים לשפץ אותו כדי להיות בהקבלה עם הצמיחה והפריחה של אמא טבע. הנה דרכים להתחיל עם עיצוב הפנים הטוב ביותר לבית:

 

שקול את הקווים הכלליים בזהירות

קווים כלליים הם ההיבט החשוב ביותר בעיצוב מוצלח מחודש – איך נראה עיצוב החדר שלכם כרגע? יש לכם הרבה מקום? האם אתם רוצים שהחדר שלכם יהיה קליל למראה, או שאתם רוצים למלא אותו ברהיטים?

 

עליכם לקחת בחשבון את כל זה אם אתם רוצים חדר שנוח לכם לבלות בו. עיצוב חכם יבליט את הרהיטים שאתם הכי אוהבים תוך הרחבת תשומת הלב מריהוט משעמם וזול. החדר שלכם ייראה הרבה יותר מסוגנן ושיקי עם הפריסה הנכונה שתתאים לצרכים הפרקטיים והאסתטיים שלכם.

 

קחו בחשבון צבע

משהו שרק לעתים נדירות מתמקד בעיצוב פנים הוא ערכת הצבעים של החדר שלכם. לא מספיק להסתכל בנפרד על כל רהיט ולראות אם אתם אוהבים את הצבע או לא. צבע חשוב ביותר לכל השאר, וזה אחד ההיבטים המרכזיים של הפנים. מדענים הוכיחו אמפירית כי צבעים שונים גורמים לנו להגיב אחרת: שחור מעניק רושם של תחכום ואלגנטיות. אם אתם רוצים שפנים הבית שלכם ייראה יקר, עליכם להתחיל להשתמש יותר בצבע שחור. 

כחול מעניק אווירה ביתית וגורם לנו להרגיש רגועים ונינוחים יותר. אם מדובר בחדר שאתם ובני משפחתכם מבלים בו זמן רב, גוון כחול יעזור להשיג אווירה חמה ומסבירת פנים.

לכל הצבעים יש יתרונות וחסרונות משלהם – כדאי שתחקרו ותשימו לב אליהם בעת עיצוב הפנים שלכם.

 

איזה רהיטים כבר יש לכם?

הקצבתם תקציב מסוים לשיפוץ, ואתם עשויים להתפתות לקניות לבזבז אותו על שניים או שלושה רהיטים יוקרתיים במיוחד ויקרים במיוחד שפשוט תתנו להם לשבת באמצע החדרים שלכם, אבל זו גישה גרועה אם אין לך הרבה כסף או שאתם לא רוצים לשפץ את כל הבית שלכם.

 

במקרה הסביר ביותר, התכוונתם לשפץ חלקים בביתכם רק תוך השארת העיצוב הקיים על כנו. בין אם מדובר במזנון מודרני, עמדת טלוויזיה מודרנית, או ספה פינתית מודרנית שאותה אתם מחפשים לקנות, אסור לכם למהר ולקחת בחשבון את הרהיטים הקיימים שלכם. עליכם לוודא כי עמדת הטלוויזיה המודרנית היא בעלת צבע המשתלב היטב עם הטלוויזיה שלכם ונראית במקום הנכון בסלון שלכם. על הספה הפינתית להתאים גם לשולחן סלון ושידת המגירות שכבר נמצאות בחדר.

 

זה חל על כל סוגי הרהיטים, אז היזהרו כשאתם קונים פריט ריהוט – הגדול והיקר ביותר לא תמיד אומר הכי טוב.