למה לטייל בחו"ל זה נהדר ליחסים שלכם

לנסוע לחו"ל הוא דבר מרגש, במיוחד אם זו הפעם הראשונה שנסעת יחד. אתה צריך לבלות כל רגע ערות אחד עם השני, ללא הסחות דעת או התחייבויות מהעבודה, מחברים או משפחה – סוף סוף, זה רק שניכם.

 

רגעים מסוימים יהיו בדיוק מה שהייתם זקוקים להם, ואחרים יהיו עקומת למידה תלולה (גילוי הרגל מוזר בשירותים), אך אל תתנו לזה להפחיד אתכם – לזוגות מנוסים יש את אותם תסכולים!

 

טיול בחו"ל עם בן / בת הזוג הוא אחד הדברים הטובים ביותר שאתה יכול לעשות למערכת היחסים שלך. המומחים של https://bunnyboo.co.il/ ריכזו עבורכם את הסיבות:

 

אינך בודק את המדיה החברתית שלך 24/7. המדיה החברתית והטכנולוגיה, באופן כללי, תורמים מאסיבי להפחתת מערכות יחסים (ולפעמים דרמות), אבל זה הופך לבעיה פחות כשיוצאים לחופשות. עם גישה מוגבלת ל- wifi, לא תבדוק את Instagram כל 5 דקות והוא כבר לא ישחק במשחק המקוון ההוא – הצלחה!

 

זה מכניס אותך לאזור הנוחות שלך. הדרך היחידה שמישהו גדל היא לאמץ חוויות חדשות ולעשות דברים שבדרך כלל אנו אומרים לא. יציאה מאזור הנוחות שלכם מכריחה אתכם לסמוך אחד על השני לתמיכה ועידוד, מה שבסופו של דבר מחזק אתכם כזוג.

 

אתה לומד סבלנות. דרכונים אבודים, טיסות שהוחמצו והרעלת מזון יכולים להתרחש בזמן נסיעה וכל אחת מהנסיבות הללו תבדוק את סבלנותכם. תלמדו את המגבלות של בן / בת הזוג, כמו גם את עצמכם – אבל זה דבר טוב! איש אינו מושלם, וככל שתקדימו לקרוא לקרוא אותם (ולהיפך), כך יהיה קל יותר לתקשר בעתיד.

 

זה סיכוי להתחבר מחדש. כולנו זקוקים להפסקה מהעסוק בחיי היומיום. קל להחליק לשגרת ההתעוררות, היציאה לעבודה, אכילת ארוחת ערב, כניסה למיטה, חזרה – בלי להתקשר באמת עם בן / בת הזוג. חגים מעודדים אותך לדבר, לגעת ולהירגע, כך שתוכל להתחבר שוב.

 

צריך לעבוד יחד כדי לפתור בעיות. בדומה לחיבור רהיטים של איקאה, נסיעה מלאה בפתרון בעיות. כשאתה הולך לאיבוד בעיר זרה ואינך יכול לדבר את השפה, איך תחזור למלון שלך? אם אתה יכול לעבוד טוב יחד תחת לחץ, זו אינדיקציה טובה שאתה תהיה צוות חזק בבית.

 

אתם יוצרים זיכרונות חדשים. כמה מהזיכרונות הטובים ביותר שנעשו במהלך מערכת יחסים מתרחשים כשאנחנו רחוקים מהנורמה ופשוט חיים ברגע. לכל תמונה שתצלם יהיה סיפור עם זה – יש כאלה שיצחיקו את עצמכם ואחרים יעשו את ההפך – אבל זה הסיפור שלכם ואף אחד אחר לא יכול לכתוב את זה באותה צורה.