בריחת שתן בעבודה

בין דד-ליינים, ניירת ולחץ מצד הבוס שלך, יש לך מספיק לדאוג בעבודה ללא הסיבוכים המופיעים בשלפוחית ​​השתן. אבל עבור 10-13 מיליון מבוגרים בארצות הברית, התמודדות עם בריחת שתן אינה ברירה. שמירה על בעיות שלפוחית ​​השתן היא קשה בכל עת – אך היא עשויה להציג כמה סיבוכים נוספים בעבודה. לדוגמה, אתה לא יכול לקום ללכת לשירותים כל 30 דקות באמצע שיחת ועידה או פגישה. ולעשות תאונה מול עמיתים לעבודה זה יכול להיות מביך נורא – שלא לדבר על העובדה שאם הבוס שלך עוקב בך ואתה תמיד בשירותים, זה אולי נראה כאילו אתה מרפה על עבודה.

אז איך מתמודדים עם שלפוחית ​​השתן בעבודה? להלן מספר טיפים ועצות לקריירה לניהול בריחת שתן בעבודה.

היכנס לתוכנית מתוזמנת. "אני תמיד אומר לאנשים שהמקום להתחיל בו הוא עם חלל מתוזמן", אומר ג'ון ג'יי קאוואלצ'יק, DO, כירורג אורולוג המתמחה באימפוטנציה, בריחת שתן ואורודינמיקה במרכז הרפואי סנט וינסנט בלוס אנג'לס. "ללכת לשירותים לפי שעות, לא לדחף. קום והלך לשירותים כל שעתיים ולא שלוש או ארבע. ככה אתה שולט במצב במקום שהמצב שולט בך. " מרבית המעסיקים יאפשרו לעובדיהם להתרחק מהשולחן שלהם כל שעה בערך, אומר ד"ר קובלצ'יק.

דלג על ספל הקפה במשרד. אל תשב בישיבות או ליד שולחנך ושתה שתיים עד שלוש כוסות קפה כשאתה מכוון לניהול בריחת שתן. לא רק שתמלא את שלפוחית ​​השתן שלך, אבל כשאתה קם אתה גם יכול לדלוף. הקפאין בקפה הוא משתן, מה שמגדיל את הסיכוי שלך לתאונה. חומרים מגרים שלפוחית ​​השתן להימנע הם משקאות מוגזים ואלכוהול. אבל אל תדלג על נוזלים לגמרי. התייבשות זה מסוכן באותה מידה.

שמור על החלפת בגדים בקרבת מקום. כשיש זוג תחתונים או מכנסיים רזרביים בשולחן העבודה או במכונית שלך יכול לחסוך לך את המבוכה מהצורך להזדרז הביתה להחליף. "אני באכיפת החוק ומחוצה לה הרבה", אומר ג'ון, 39, שגר ליד פרזנו בקאליף. "אני שומר במכונית תרמיל עם החלפת בגדים, כך שאם אצטרך, אוכל לקחת את זה לשירותים ולהחליף. "

לבשו בגדים כהים. בגדים כהים לא צפויים להראות דליפות. בכל מקרה שחור או כחלו כהה הם יותר עסקיים ולרוב מומלץ ללבוש צבעים אלה במשרדים, כך שעמיתים לעבודה לא צריכים אפילו לתהות מדוע אתם מתלבשים בהם.

פדים לספיגה. אף אחד לא יידע אם אתה לובש רפידות סופגות. לפני שאתה נכנס לפגישה הגדולה הזו, החלף את הכרית שלך כך שהיא תהיה רעננה ותמשך כל עוד תצטרך אותה. חפש רפידות בריחת שתן סופגות, השונות מכריות הווסת ואולי אף מותאמות במיוחד לגברים או נשים. רפידות בריחת שתן מכילות ג'לים סופגים שלא רק סופגים אלא גם מתרחבים להחזיק יותר. שקול גם מוצרי בריחת שתן אחרים. יתכן שתצטרך להתנסות עד שתמצא מוצרים שנוח לך ללבוש ומספקים לך את ההגנה הטובה ביותר.

 

המומחים של https://www.ezerneman.co.il/ ישמחו לסייע בפתרונות לבריחת שתן.