דליפת שתן אצל גברים: 4 סיבות למה כדאי לכם לדבר על זה

אתם לא ממש שומעים הרבה על דליפת שתן אצל גברים. בואו נודה בזה – זה לא משהו שמישהו בכלל רוצה לדבר עליו, אבל עבור גברים זה יכול להיות אפילו קשה יותר. גברים אמורים להיות קשוחים. מטפלים. מנהיגים. מגינים. הודאה במשהו כמו בריחת שתן יכולה להרגיש כמו סטירת לחי. אבל זה משהו שקורה לכולם, לא רק לנשים, וזה לא משהו שאתם צריכים לחיות איתו בסוד.

 

ובכל זאת, רבים עושים את זה. כ-15% מהגברים בין הגילאים 64-15 עשויים לסבול מאיזשהו סוג של בריחת שתן. לכן גברים, אם אתם נאבקים עם דליפות משלפוחית ​​השתן, מומלץ שתדברו על זה. זה לא אומר שאתם צריכים לצעוק את זה מהגגות, אבל דיון גלוי עם הרופא שלכם או עם אדם קרוב הוא בהחלט התחלה טובה.

 

הנה 4 סיבות טובות למה כדאי לדבר עם מישהו על בריחת השתן שלכם:

 

כך תקבלו תמיכה רגשית

האם אי פעם היה משהו שהפריע לכם לחשוב בבהירות? ובכן, לשמירה על בריחת שתן בסוד יכולה להיות השפעה גדולה על הבריאות הרגשית שלכם. גברים רבים שחיים עם בריחת שתן בוחרים להתבודד עם הזמן,  במיוחד כשהמצב הולך ומחמיר. הם נמנעים מפעילויות חברתיות, או לא עושים את הדברים שפעם נהנו מהם כי הם פוחדים שתקרה להם "תאונה" מביכה בפומבי. אבל ההתבודדות הזו מזיקה להם, ופוגעת גם ביחסים הקרובים עם האנשים החשובים בחייהם.

 

הישענו על הקרובים אליכם ותנו להם לדעת מה קורה. סביר להניח שתמצאו כי התמיכה שלהם מניעה אתכם לקחת את הצעד הבא בשיחה עם הרופא, וכך תוכלו סוף סוף לקבל את הטיפול המתאים עבורכם. עדיין לא מוכנים לדבר עם מישהו קרוב על כך? נסו לחפש מידע על כך ברחבי הרשת. אנשים רבים מתמודדים עם דליפות שתן, וזה יכול להיות משאב מצוין אם אתם צריכים כמה טיפים על איך להתנהל עם הבעיה, מחשבות על אפשרויות הטיפול, או אפילו סתם מקום שבו אתם יכולים לפרוק את מה שעובר עליכם. מי שנמצא מולכם יודעים מה אתם עוברים, וכך אתם עשויים למצוא לכם קהילה נהדרת ואכפתית שבה אתם יכולים לחלוק את החששות שלכם ללא שיפוט וביקורת.

 

תוכלו לגלות מה באמת גורם לדליפות משלפוחית ​​השתן שלכם

ברוב המקרים, בריחת שתן היא לא הבעיה הרפואית האמיתית, אלא סימפטום של משהו אחר. לדבר על כך עם איש מקצוע עשוי לעזור לכם לחשוף את המקור האמיתי שיסביר את מה שקורה. זה יכול להיות משהו שקל לטפל, או משהו הרבה יותר רציני מאשר רק דליפות שתן. כך או כך, טוב יותר לגלות מאשר לחיות בחוסר וודאות, וזה גם יעזור לכם לקבל את הטיפול שאתם זקוקים לו כדי להיות בדרך להתאוששות.

 

כך תלמדו על אפשרויות הטיפול העומדות לרשותכם

עברנו כברת דרך ארוכה מהימים שבהם חיתולים למבוגרים היו האפשרות היחידה לטיפול בבריחת שתן. בעוד שמוצרי ספיגה עדיין נחשבים לכלי אמין במצבים אלה, יש הרבה דברים שאתם יכולים לעשות כדי לטפל בפועל בסימפטומים שאתם סובלים מהם ולהימנע מדליפות לגמרי. תזונה נכונה, פעילות גופנית שינויים, תרגילי קגל (כן – הם טובים גם לגברים), תרופות, פרוצדורות פולשניות מינימליסטיות, ואפילו אפשרויות כירורגיות מסובכות יותר – הכל קיים. למדו עוד על האפשרויות שיעזרו לכם למצוא שיטה שעובדת עבורכם ומתאימה לאורח החיים שלכם, כזו שיכולה להרגיש מעצימה מאוד, למידע נוסף על אפשרויות מוצרי הספיגה השונים לחצו על הקישור.

 

אין שום סיבה לא לדבר על זה

עם כל כך הרבה אפשרויות הטיפול הזמינות לכם בימים אלה, אין באמת סיבה לשתוק. כן, זה יהיה כנראה דיון לא נוח בהתחלה, אבל זה לא משהו שהרופא שלכם לא ראה או שמע לפני כן. רופאים שומעים מאנשים שיש להם את הבעיה הזאת כל הזמן. דברו עמו והתחיל לקבל טיפול כך שתוכלו לחזור להנות מפעילויות שפעם נהנתם מהן, במקום לחשוש ללא הרף מהשלפוחית ​​שלכם.