האם הוספת גדר מעלה את ערך הבית?

האם בניית גדר תגדיל את ערך הבית? בפוסט זה תוכלו ללמוד אילו גורמי גידור משפיעים על ערך המכירה החוזרת של בית.

 

כאשר מתעוררת השאלה, "האם גדר מעלה את ערך הבית עבור נכסים לאורך טווח החזית?" ובכן, התשובה היא בדרך כלל כן! המשך לקרוא כדי ללמוד כיצד גדר יכולה לשפר את ערך המכירה החוזרת של בית.

גדרות אטרקטיביות משפרות את ערעור המדרכה

מתן מתיחת פנים לנכס שלך היא אחת הדרכים הטובות ביותר להעלות את ערך הבית. גדר פרטיות מותקנת לרוב בחלק האחורי של הבית. עם זאת, זה לא אומר שגדר פרטיות חדשה שנבנתה על ידי חברת גדרות מקצועית לא תשפיע על ערעור המדרכה של הנכס שלך.

 

עדיין ניתן לראות גדרות פרטיות מהכביש, וזה רק מעיד לשוכרים פוטנציאליים שהבית בטוח ומטופל. יתר על כן, מכיוון שהערעור על המדרכה הוא אחד הגורמים החשובים ביותר בכל הנוגע להעלאת ערך הנכס של הבית, תהיו בטוחים שלהתקנת גדר תהיה השפעה חיובית.

 

כמו כן, אם יש לך גדר ישנה יותר בנכס שלך, כדאי לשקול לבנות אותה מחדש או לתקן אותה. שוחח עם חברת גדרות מקומית, הם מוכנים לעזור לך בתיקון גדר או התקנת גדר חדשה. קבלן גדרות מקומי יכול להדריך אותך לגבי הסגנון והגודל הנכונים של הגדר שיתאימו לצרכים שלך.

 

המטרה שלך צריכה להיות גדר שתעניק לבית שלך תחושה של השלמה – היא תשמש כדובדבן שבקצפת. בנוסף, גדר שאינה מתוחזקת כהלכה עלולה לפגוע בערך המכירה החוזרת של הבית שלך. לכן, עדיף לתקן או להחליף את הגדר בהקדם האפשרי.

חומר הגידור יכול גם להשפיע על הגדלת ערך הבית

למרות שגדר מסייעת להעלות את ערך הבית שלך, חשוב גם שתדעי שכמה היא עולה תלויה בחומר המשמש לגדר.

 

אם אתם רוצים ליהנות מהחזר חיובי על פרויקט תיקון או התקנת הגדר שלכם, בחרו בגדרות פרטיות אטרקטיביות שנבנו באמצעות ארז או ויניל. שני חומרי בניית הגדר הללו יכולים לתת לכם החזר של 50% על ההתקנה ועלות החומרים. הסיבה? לאורך השנים, גדרות מסוג זה נחשבו בעקביות לאסתטיות.

 

זכור שלא כל גדרות יניבו את אותו אפקט. למשל, גדר שרשרת אינה כל כך אטרקטיבית. עם זאת, גידור שרשרת הוא אפשרות משתלמת יותר והיא פונקציונלית ביותר למתן הגנה לילדים וחיות מחמד.

חצרות אחוריות מגודרות שומרות על בטיחות ילדים קטנים וחיות מחמד

כאמור, סיבה נוספת שהוספת גדר יכולה להעלות את ערך הבית היא שבעלי בתים רבים לא היו מתנגדים לשלם תוספת עבור הבטחה שילדיהם וחיות המחמד שלהם יהיו בטוחים בחצר סגורה.

 

למרות שאין ערובה שגדר לגינה תמיד תשמור על הנכס שלך מאובטח, היא עדיין פועלת כגורם מרתיע ומקשה על אנשים להיכנס לנכס שלך ללא הסכמתך. כמו כן, זה גם מונע מהילדים ומחיות המחמד שלך לברוח בתוך ההיקף שלך.

 

זה מגן לא רק על ילדיכם וחיות המחמד שלכם, אלא גם על השכנים שלכם מכיוון שאינכם צריכים לדאוג שהילדים הפרועים שלכם או הכלבים שלכם ינשכו בטעות זרים או יכנסו למריבות עם ילדים וכלבים שכנים.

התקנת גדר איכותית

באופן אידיאלי, הגדר שלך צריכה להיות מותקנת על ידי חברת גדרות מקצועית הקרובה אליך — זה ייתן לך את הביטחון שהיא הותקנה ברמה מסוימת של איכות ותוכל לעמוד במבחן הזמן, שינויים פתאומיים במזג האוויר, וכן בקרוב. אם תחליטו למכור את הנכס שלכם, גדר יפה תעזור להגדיל את הסיכויים שלכם למכור במחיר מכירה גבוה יותר.