3 טיפים קלים לעיצוב הסלון שלך

הסלון: הוא צריך להיות החדר החם והמזמין ביותר בבית. זה המקום שבו אתה מביא את יקיריהם ואורחים ללגום משקאות, להתפנק על חטיפים, לשחק במשחקי מסיבה, ולהשתתף בשיחה טובה. זה המקום שבו אתה קורא ספרים עם הילדים או הנכדים שלך, או מתרפק על חברך המשמעותי או הפרוותי שלך (או שניהם!) כדי לצפות בסרט אחרי יום ארוך.

 

מה שזה לא צריך להיות זה רק החדר שבו נמצאת הספה. זה מפתיע באיזו תדירות חדרי מגורים נופלים וחסרים כל תחושת אופי והזמנה להירגע באמת.

 

עם שלושת העצות האלה (כמו גם טעויות שיש להימנע מהן), אתה חייב להרכיב את החדר הכי מסביר פנים בבית שלך – ולהבטיח שהוא יעשה שימוש טוב ותכוף. אם יש לך חתך עור, אז מצא כיסא גדול מבד משלים או הדפס. הוסף פרווה מלאכותית וכריות זרקה מעוצבות. שטיח יפה יקרקע את התפאורה ויוסיף חמימות. צמחי משי יביאו את החוץ פנימה. בחר יצירות אמנות עם מגוון צבעים ונושאים כדי להוסיף עניין.

 

 לא זה: הדבר האחרון שאתה רוצה הוא שהסלון שלך ייראה כמו תפאורה מונוכרומטית ומשעממת ללא צבע. אז לעתים קרובות אנשים צורכים מנת יתר בפלטת צבעים אחת או חומר אחד – חשבו על הטרנד האפור הנוכחי וכמה בקלות זה יכול להשתבש. אולי תחשוב שזה מעניין, אבל הטרנד הזה עשוי להיות קצר מועד.

 

עשה זאת: שקול ברצינות את אורח החיים שלך בעת בחירת ריהוט הסלון שלך. יש לכם ילדים או חיות מחמד? אז אולי בד בהיר הוא לא הבחירה הטובה ביותר; במקום זאת, בחר משהו עמיד יותר. בד שיש לו מרקם וצבע לא יראה אדמה באותה קלות. אתה יכול גם לשקול בד ביצועים עמיד בפני כתמים או עור עמיד; כולם בחירה מצוינת למשפחה פעילה. שימו לב: האם זהו חדר שבו אתם קוראים וצופים בטלוויזיה? שולחן סלון נהדר יכול לעבוד כחלק דו-שימושי – הוא ישמש כמשענת לרגליים וגם כשולחן למשחקים או הגשת מתאבנים.

 

לא זה: אל תלכו ליצור אזור מגורים "קטלוגי" – חדר שנראה נהדר על הנייר אבל לא מתאים לאורח החיים האישי והיומיומי שלכם. אם תעשה זאת, בסופו של דבר תמנע מהמקום, או גרוע מכך – תתרוצץ ותוודא שהילדים לא יאכלו ליד הספה. מה זה טוב?

 

עשה זאת: יש לך "גיבור" או אפילו מספר גיבורים בחדר – קטעי הצהרה שמושכים את תשומת לבך ומוסיפים עניין ויזואלי. למה לא להוסיף גלריה או יצירות אמנות, נברשת מעניינת, ארון ספרים מלא בחפצים אטרקטיביים, או כל האמור לעיל?

 

לא זה: כל כך הרבה אנשים עושים את הטעות של להפסיק את התקציב שלהם לפני ציוד אבזור לחלל. בלי טיפות האישיות האלה, הסלון שלך יכול להיות מעורפל ולהרדים את האורחים שלך – ולא כשאתה רוצה שהם יעשו זאת! המפתח הוא להפוך את הבית שלך לבית שלך כך שהוא ייצג את מי שאתה.