ניתן להשתמש ב -4 דרכים למסכים ירוקים בסרטוני תדמית

טכנולוגיית המסך הירוק קיימת כבר עשרות שנים ומשמשת בקולנוע וב- T.V. ליצירת רבים מהאפקטים עוצרי הנשימה שאנחנו נהנים כל כך. אבל אתה יכול גם להשתמש בזה כדי ליצור תוכן עבור המותג שלך.

 

כמה מהשימושים הטובים ביותר במסכים ירוקים בסרטוני תדמית הם:

 

  1. קביעת מצב הרוח והטון

ניתן להשתמש במסכים ירוקים באולפן או אפילו באתר כדי ליצור ולהגדיר את מצב הרוח אליו אתם הולכים. ניתן לנתב את הטון של התוכן והווידיאו דרך הרקע די בקלות, ומאפשר לעורכים לעבוד עם מה שיש להם. לא הצלחת למצוא מיקום שהוא גם מושך חזותית וגם ידידותי לצילומים? אנו נעזור ליצור אותו.

 

  1. במחקרי מקרה

זה מועיל במיוחד בעת צילום מקרים או המלצות. לא ניתן לעבור או לעבור למקומות שונים שוב ושוב, אבל זה כן עוזר להביא את כל האנשים שאתה רוצה להציג ולהקליט במקום אחד ולשנות את הרקע להצגת שונות. זה עוזר גם לשימוש במוצרים וביישום, ומאפשר לצופים לראות את המוצר בפעולה בהגדרות ובמיקומים שונים.

 

  1. בעת שיתוף נתונים

כאשר ברצונך לשתף תרשימים, סטטיסטיקות, מידע ומספרים ברקע הסרטון שלך, או להציג תמונות מרובות, מסכים ירוקים הם הפיתרון המושלם. הם מוציאים את הסחת הדעת מהצורך לנהל מסכים, לשנות שקופיות וייצוגי נתונים על ידי כך שהם משחררים אותך ומאפשרים לך לפנות בנוחות לקהל. חברות המעוניינות להציג רעיונות, לשתף את היתרונות בשירותן או מחקר וניתוח אחרים יכולות להפיק תועלת מיישום זה בצורה אדירה.

 

  1. הוספת אפקטים ותכונות

באופן כללי, אם ברצונך להוסיף עומק ושונות נוספים לתוכן שלך, לשחק עם אפקטים מיוחדים, להתייחס לתכנים אחרים או לבנות תכנים הומוריסטיים ותואמים את תמונת המותג שלך, שאל אותנו כיצד ניתן לשלב מסכים ירוקים בסרטון העסקי שלך. .

 

במיוחד אם אתה יוצר תוכן שיווקי וידיאו לפלטפורמות של מדיה חברתית כמו YouTube, בהן ייצור איכותי הוא הדרך קדימה, יעשה לך במיוחד לעשות שימוש במסכים אלה.

 

חסוך בעלויות ייצור וזמן באמצעות שימוש בטכנולוגיה מדהימה זו. העורכים שלנו יעזרו ביצירת תוכן מציאותי ומרתק, תפאורות וייצוגי נתונים עבור תוכן הווידיאו שלך. צור איתנו קשר לשירותי הפקת סרטי תדמית.