מחסום פלסטיק

מחסומי פלסטיק – מתאימים לכל מטרה

מחסומי פלסטיק מגיעים בפורמטים רבים, החל ממערכות העמודים והשרשרת הקלות ועד למערכות מילוי מים והולכי רגל.

כמעט כל מחסומי הפלסטיק מיוצרים בחומר מיוצב UV וניתן להשתמש בהם בחוץ מבלי להיהרס בשמש.

הפלסטיק מסוגל לעמוד בתנאי מזג האוויר הישראלים בקלות, לשרוד חום קיצוני, גשם ואפילו קצת שלג. היעדר המתכת מבטיח שלא תצטרכו להתמודד עם חלקים מחלידים.

מחסומי פלסטיק זמינים במגוון רחב יותר של צבעים מאשר מחסומי מתכת. החיוניות של הצבעים המשמשים היא לא רק ציפוי ולא יגרד או יחליד.

 

קל משקל וקל להזזה

בהשוואה לגדר מתכת מחסומי פלסטיק קלים יותר במשקל והרבה יותר קלים לפריסה. מכיוון שניתן להזיז את המחסומים הללו בקלות ביד, עלויות ההובלה זולות בהרבה. ניתן להזיז יותר מחסומים ברכב ולאחר הורדת המטוס יכולים שני עובדים להתקין במהירות וביעילות יחידות רבות.

 

עדיין עמיד וקשה

היכולת ליצוק צורות מורכבות לתוך המחסום גורמת להן להיות מסוגלות להשתלב ומציעה יציבות לאחר ההתקנה. שלא כמו מחסומי מתכת מחסומי פלסטיק מסוגלים גם "לשוב לצורה" אם הם נדרסים או ניזוקים. מחסומי מתכת נוטים ליצור זיכרון וברגע שמתכופפים או מעוותים, להישאר כך.

 

אין תמריץ גניבה

על ידי הסרת המתכת מהמחסום, התמריץ לגנוב את המחסום לערך גרוטאות מתכת מצטמצם במידה ניכרת.

 

סוגי מחסומי בטיחות פלסטיק מרכזיים

ישנם כל כך הרבה סוגים של מחסומי כביש מפלסטיק זמינים, אז רק כיסינו את הסוגים הפופולריים ביותר להלן לעיון מהיר.

 

עבור בנייה

אם אתם מחפשים מחסום לשליטה על הולכי רגל סביב עבודות כביש או עבודות בנייה, סביר להניח שתחפשו משהו כמו מחסום פלסטיק. למחסומים הללו יש רצועות נראות גבוהות וצבעים מרהיבים.

 

עבור כבישים

בין אם מלאים במים או בעלי משקל עצמי, מחסומים אלה הם אידיאליים להרחקת מכוניות מאנשים. הם פשוטים לשימוש וקלים כאשר הם ריקים, אך מוצקים וחסרי תנועה כאשר הם מלאים. ניתן להשתמש בחלק ממחסומי כביש מפלסטיק אלה עם צמרות גדר כדי להגדיל את גובהם, ולשפר את בטיחות הולכי הרגל.

 

מחסום מתקפל

זה כולל את המחסומים המתקפלים כגון שער ההגנה ושער השירות. אלה משמשים סביב בורות ביוב, עבודות תחזוקה ועבודות אחרות בקנה מידה קטן. הם משלבים את רצועת הנראות הגבוהה הנדרשת כדי לבלוט ולהיראות.

 

מספריים

מחסומים אלה הם אידיאליים ליצירת מחסום "פופ-אפ" לסגירת דרגנוע או מעבר בסופרמרקט. הם קלים וקומפקטיים מאוד לניידות קלה.

 

נותר לכם רק לבחור את המחסום המתאים ביותר עבור הצרכים שלכם.