איך להתחיל לעבוד בתור מאסטרית למניקור ולפתוח עסק מאפס?

איך להתחיל לעבוד בתור מאסטרית למניקור ולפתוח עסק מאפס?

לשלוט בצורה מושלמת באומנות עיצוב הציפורנים ולפתוח עסק משלך. נשמע כמו חלום שדורש הרבה זמן, כוח והשקעה כספית. במציאות צריך רק לבחור קורס לק ג'ל שמתאים לך. 

 

היום ישנן דרכים רבות לעבור קורס לק ג'ל. מישהי מתחילה מרוב קורסים לא רואה את הציפורניים. בכתבה הזאת אנחנו נספר איך לבחור נכון קורס לק ג'ל בשביל הכשרה למאסטריות מתחילות, על מכללת LFA, על הפילוסופיה שלה ועל הקורס למתחילים "מניקורס ג'ל". 

 

איך מאסטרית מתחילה יכולה לבחור קורס לק ג'ל?

 

אז, את מחפשת קורס הכשרה מצאים. ישנן אפשרויות רבות ואת לא יודעת באיזה מהם לבחור. אל תתחייבי בלי לחשוב, כי זה הזמן והכסף שלך. במקום זה, תעשי שיקול דעת איכותי לפי הקריטריונים הבאים: 

 

דינמיות. העולם המודרני דורש מאיתנו מעשים מהירים והחלטות מהירות. החלטת ללמוד מקצוע חדש- את לא צריכה ללמוד במשך שנים, כמו באוניברסיטה. היום את יכולה ללמוד מקצוע במהירות ולחדד את המומחיות שלך כבר במהלך עבודה אמיתית.

 

ועדיין פורמטים של השתלמויות באורך יום-יומיים קצרים מדי בשביל מתחילה שעוד לא מכירה את היסודות. השתלמות מתאימה היטב לקבלת מיומנויות יחידה. למשל, החלטת ללמוד קישוטי ציפורניים, עשית השתלמות- קיבלת מיומנות חדשה.

 

אם קורס לק ג'ל מבטיח לתת לך את כל היסודות תוך מפגש אחד או שניים, רוב הסיכויים שהתוכנית שלו לא תקינה, ובכל זאת תצטרכי להשלים לימודים.

 

תוכנית הלימודים. הקפידי לשים לב לתוכנית הלימודים. המשימה העיקרית של כל קורס המכוון להתחלה מהירה בתחום טיפוח הציפורניים- לתת לך את כל הידע התיאורטי והמעשי, וכן מיומנויות שיאפשרו לעבוד בתור מאסטרית עצמאית ולהציע שירותים ללקוחות.

 

מה מאסטרית למניקור צריכה לדעת ולעשות? כמובן לעשות מניקור קלאסי, מכשירי ומשולב, לדעת להכין את לוח הציפורן, לעבד נכון את הקוטיקולה, לעשות ציפוי בלק ג'ל ולהכיר את שיטות העיצוב המובילות, כגון סטמפינג, פוליו, סליידרים, מניקור צרפתי. 

 

תרגול מעשי. תמיד שימי לב: האם תוכנית קורס לק ג'ל כוללת תרגול מעשי? ורצוי שהתרגול יהיה על מודליסטיות אמיתיות, ולא רק על טיפסים וידיים מלאכותיות. 

 

למה זה חשוב? העניין הוא שהידיים של כל בני האדם שונות, ורחוקות מלהיות מושלמות. בתור מאסטרית את חייבת לדעת ליצור אדריכלות ציפורניים מושלמת ללא קשר לצורת הציפורן הטבעית של הלקוחה. וישנן מיומנויות, למשל עיבוד הקוטיקולה, שבכלל אי אפשר לתרגל על חומר מלאכותי. 

 

קורס "מניקורס ג'ל" במכללת LFA

 

במכללת LFA יש לך הזדמנות לקבל ידע ולרכוש מקצוע של מאסטרית לציפורניים בהנחיית מיטב המרצים והמאסטרים בישראל. 

 

למתחילות שרוצות לקבל ידע מהר ולהתחיל לעבוד אנחנו ממליצים על קורס לק ג'ל "מניקורס ג'ל".

 

תוכנית הקורס הינה בו זמנית אינטנסיבית ודינמית. הקורס מורכב מ-7 מפגשים, שמתקיימים פעם בשבוע. את יכולה לבחור את השעות שנוחות לך, בבוקר או בערב. 

 

במהלך 7 המפגשים את תלמדי:

 

  • מבנה אנטומי של ציפורניים, איך לתקן וליישר "ציפורניים בעייתיות".
  • כל סוגי המניקור (קלאסי, מכשירי ומשולב).
  • עבודה עם ראשים ו"כלל הזהב" של השיוף.
  • חומרי ציפוי (לק ג'ל, בייס, טופ, פריימר).
  • השיטה המתקדמת "מניקור צרפתי" (פרנץ')
  • שיטות טרנדיות "יוקי", "חותמות", "סליידר", "פוליו", "סטמפינג".

 

כל מפגש כולל בתוכו חלק עיוני ומעשי. אחד מעקרונות ההכשרה במכללה שלנו- תרגול חובה על מודליסטיות אמיתיות. לדברי המרצה של הקורס, ליליאנה לשטור, רק כך אפשר להרגיש את הלקוח, לחדד את המומחיות וללמוד לעבוד במהירות. כל המיומנויות האלו יעזרו לך להתחיל לעבוד בהצלחה בעסק שלך מיד בסיום הלימודים.

 

 קורס לק ג'ל "מניקורס ג'ל"- היסודות של היסודות עבור כל מאסטר למניקור. ואם תרצי להרחיב את הידע שלך, ללמוד שיטות מתקדמות של קישוטים סיניים, פרנץ' אקווריום, פיסול בג'ל פלסטלינה- את תמיד מוזמנת להגיע להשתלמות. הן מתקיימות באופן סדיר בין כותלי המכללה, ונמשכות 4 עד 8 שעות, בהתאם לרמת הקושי. 

 

רוצה להפוך לעצמאית ולקבל מקצוע שתאהבי? עשי את הצעד הראשון כבר עכשיו!