כיצד לעזור לקהילה שלכם

קהילה מרגישה חיה יותר כשאנשים שגרים בה אוהבים אותה מספיק כדי לעזור לשפר אותה. עזרה בקהילה שלכם הופכת את החיים לטובים יותר עבור חבריכם, בני משפחה ואנשים אחרים שגרים במקום שאתם גרים בו. אם אתם מסתכלים סביבכם ורואים שלקהילה שלכם יש בעיות רבות, אין זמן טוב יותר להתחיל לתקן אותן מאשר כרגע. ככל שתמזגו יותר אהבה, כך היא תשפר את המצב. המשיכו לקרוא כדי לקבל רעיונות כיצד לעזור לקהילה שלכם להיות חזקה ותוססת.

 

  1. עצרו כדי לעזור מתי והיכן שאתם יכולים. זוהי דרך פשוטה לשפר את הקהילה שלכם ולעזור ביצירת סוג האווירה שגורם לאנשים להרגיש בטוחים ומאושרים. אם אתם רואים מישהו שזקוק לסיוע, גשו לעזרתם במקום לעצום את עיניכם. עשו למען אחרים את מה שהייתם רוצים שיעשו עבורכם אם הייתם במצבם.
  2. תמכו בכלכלה המקומית שלכם. לקהילות בריאות יש כלכלות מקומיות בריאות. אנשים עובדים יחד כדי לעזור אחד לשני להתפרנס ולשגשג. אתם יכולים לעזור בשיפור הבריאות של הכלכלה המקומית שלכם בדרכים רבות ושונות, החל משינוי הרגלי הקניות שלכם ועד לפתיחת עסק משלכם.
  3. מיחזור וקומפוסט. קהילות רבות נתקלות בבעיות של פסולת רבה. אשפה רבה מזהמת את הסביבה, וזה לא טוב לבריאות הקהילה שלכם לטווח הארוך. אתם יכולים לעשות את שלכם כדי לשפר את המצב על ידי מיחזור וקומפוסט של כמה שיותר מהפסולת שלכם.
  4. חסכו בחשמל ומים. שימוש מוגזם בחשמל ומים מרוקן את המשאבים הקהילתיים. חסכון בחשמל ומים זה טוב לכוכב הלכת שלנו כמו גם לסביבה המקומית שלכם. עשו כמיטב יכולתכם לחסוך בחשמל ומים וזה יהפוך להשקעה בבריאות הקהילה שלכם לטווח הארוך.