כיצד להשיג שיער ארוך יותר עם תוספות שיער

תוספות שיער הן דרך נהדרת לא רק לקבל שיער ארוך יותר, אלא שהן גם דרך מדהימה לגדל את השיער הטבעי שלך בקלות. נשים רבות פונות לתוספות שיער כהגנה על שיערן הטבעי. כשמשתמשים בתוספות בצורה כזו, הן מאפשרות לך לגדל את השיער הטבעי שלך. החלק הטוב ביותר הוא שתוספות שיער עובדות היטב עם כל סוגי השיער. מצד שני, אם את באמת רוצה לגדל את שיערך, שימי לב לנקודות החשובות הבאות:

 

ריכוך ולחות

בעוד שאת אכן צריכה להימנע ממוצרי שיער מסוימים אם יש לך תוספות שיער, ודאי שאת מחליפה אותן במוצרים ידידותיים לתוספות שיער. הפכי את הריכוך העמוק והלחות הנכונה לחלק קבוע מהשגרה שלך. אלה מבטיחים שאת לא תזניחי את שיערך מתחת לתוספות. עיסויים בקרקפת הם גם חובה כדי להבטיח את זרימת הדם התקינה וצמיחת שיער טובה. ודאי שאת מבקרת גם אצל מעצב השיער שלך, כדי לבדוק את התוספות המומלצות ומתי כדאי להסיר את תוספות השיער שלך או להחליפן. כך תבטיחי שלא יצוצו בעיות והקרקפת תישמר במצב טוב.

 

הימנעות מצמות מתוחות

צמות שיער נעשות כשאת עושה שזירה או תוספות שיער בקליפסים. ניתן להשתמש בהן גם לשיטות התקנה אחרות של תוספות שיער, שכן הן משמשות כדי לספק בסיס נכון שאפשר להדביק איתו את התוספות שלך. במקרים מסוימים, צמות יכולות להיות הדוקות מדי ולהפוך את עור הקרקפת לרגיש. ודאי כי צמות אלו אינן הדוקות מדי. הן עלולות לגרום לכאבי ראש או לשיער שלך לנשור. במצבים חמורים, הן אף יכולות לגרום לנשירת שיער קיצונית או אפילו התקרחות בגלל אלופציה.

 

שימוש בתוספות איכותיות

בבחירת תוספות שיער, נשים רבות נוטות לעשות קיצורי דרך על ידי רכישת מוצרים זולים מדי. זה יכול להוביל למקרים שבהם תוספות השיער גורמות לגירויים בקרקפת, לתגובות אלרגיות ועוד אם לבשו אותן לתקופות זמן ארוכות. בנוסף, בגלל איכות החומר הנמוכה שלהן, הן גם עשויות יותר להיפגע במגע עם חום. לעומת זאת, תוספות שיער איכותיות הן עמידות יותר, עשויות מחומרים שלא יפגעו בקרקפתך ויבטיחו שבריאותה לא תיפגע. תוספות שיער איכותיות, העשויות משיער טבעי או אפילו מסיבים סינתטיים, יעניקו לך תוצאה טובה יותר ויהיו נהדרות גם לבריאות השיער שלך.

 

עבודה עם מעצב השיער הנכון

הדרך הגדולה ביותר שבה תוכלי לשפר את צמיחת השיער שלך היא בעבודה עם מעצב שיער שמבין בתוספות שיער. קחי בחשבון את המומחיות שלו גם מכיוון שחלק מהמעצבים עשויים להיות מומחים בעבודה עם מארגים, ואחרים עשויים להיות בקיאים בתוספות שיער עם קרטין וסוגים נוספים. באופן דומה, מעצב טוב יכול גם לעזור לך להשיג את מוצרי השיער הנכונים, לספק לך טיפים שלא יסולאו בפז, וגם לזהות את הבעיות שאת עלולה להתחיל להתמודד איתן כשיש לך תוספות שיער לפני שאת שוללת אותן על הסף בגלל ניסיון מר כזה או אחר. בעזרת מעצב שיער את לא רק רוכשת תוספות שיער טובות, אלא גם מגדלת את שיערך הטבעי בקלות רבה יותר.