כיצד להיות פעילים יותר בזמן סקס

כשמדובר בלהיות שותפים למה שקורה בחדר השינה, קחו בחשבון דבר אחד: אף אחד לא אוהב לשכב עם גופה. זה נכון: תסמונת "הגופה" היא המונח המיושם על נשים ששוכבות ללא תנועה בזמן קיום יחסי מין כאשר בן זוגן עושה את כל העבודה.

 

תשכחו מעניינים כמו גוף לא מושלם (מושלם לא קיים) ומהרעיון שאתם צריכים להיות כוכבי פורנו כדי להיות מדהימים במיטה (אתם לא).

 

קחו את העצות שלנו כיצד להיות פעילים יותר בסקס, כך שתוכלו להגיע ליותר אורגזמות ולהנות מחיי מין טובים יותר.

 

  1. השתמשו בידיים שלכם. אם התנוחה המיסיונרית היא התנוחה האהובה על בני הזוג שלכם, הניעו את הידיים שלכם תוך כדי. תפסו את השיער, שרטו בעדינות את הגב שלהם, געו באשכים או במקומות אחרים. אל תפחדו להפגין התלהבות על ידי כריכת הרגליים סביבם או נשיקות ונשיכות שפתיים נלהבות. הדבר החשוב הוא לזוז.

 

  1. דחפו כמו מקצוענים. יתכן שאתם לא רגילים לעבוד עם המותניים שלכם וזה בסדר. עדיין יש זמן ללמוד כיצד להיות פעילים יותר בזמן סקס. נסו לנוע יחד עם בני הזוג בתנוחה המיסיונרית על ידי שימוש בקיר או בראש המיטה לצורך מינוף. ובכלל, אולי עדיף שתשנו לפעמים את התנוחה ותרכבו מעל. ההתלהבות והנכונות שלכם להתנסות תמיד יעזרו לכם לרכוש מיומנות.

 

  1. צחוק והומור. כן, להישאר פעילים במיטה כולל גם לעבוד על ההומור שלכם. סקס לא צריך להיות רציני כל הזמן. התעטשתם במהלך מציצה? שחררתם נפיחה? שחררו את חוסר הבגרות הפנימי שלכם וצחקו מכל הלב. כבונוס נוסף, תוכלו לתת לעצמכם רגע להתקרר לפני שתתחילו לשכב שוב בעוצמה.

 

  1. סוגיות של הערכה עצמית? תתגברו עליהן. חזרו אחרינו: "אם בן הזוג שלי מקיים איתי יחסי מין, הוא בטח מעוניין בי." רואים כמה זה פשוט? הדרך הטובה ביותר להיות פעילים יותר במיטה היא לתרגל ביטחון עצמי ואהבה עצמית. נסו לראות את עצמכם דרך עיני בני הזוג שלכם, על ידי התמקדות בשדיים הקופצים היפים במקום, נאמר, בצלוליטיס.

 

  1. השתמשו בצעצועים. אין דבר סקסי יותר מאישה שיודעת מה היא רוצה ואיך בדיוק להשיג את זה. התגרו בבני הזוג שלכן וגרמו להם לצפות בכן בזמן שאתן משתמשות בצעצוע המין האהוב עליכם על הדגדגן. אם אתם רוצות להפיל אותם באמת, נסו להחדיר לעצמכם דילדו ואל תשכחו את חומר הסיכה. אפשר גם לקנות סטרפון ולבצע משחקי תפקידים שונים.

 

העצה הטובה ביותר להנאה מוגברת בסקס היא לא לחשוב יותר מדי. אנו זמינים תמיד כדי לעזור לכם לתבל את חיי האהבה שלכם עם צעצועים, מוויברטורים למתחילים ועד אביזרים ל-BDSM. פשוט תירגעו, תיהנו ותנסו לשמור על עצמכם כל הזמן בתנועה.