עד כמה עלי להשקיע בחיתולים למבוגרים?

  1. בריחת שתן בינונית שבה ביצועי המוצר חשובים יותר מהעלות.

לרוב, אצל אנשים יש בריחת שתן, ולרוב, יש מוצר טוב ומטפלים בו חשוב מאוד. זה הגיוני להתחיל כאן. דיון ראשון זה נועד לבריחת שתן בינונית. המוצר הנפוץ ביותר המשמש הוא הלבשה תחתונה חד פעמית Tranquility Premium, אז בואו נשתמש בהם כדוגמה.

 

רוב האנשים עם בריחת שתן בינונית משתמשים בשניים עד ארבעה חד פעמי ביום אם הם משתמשים במוצרים טובים, אז בואו נפרק את זה. מקרה של שלווה זו (קחו מידה גדולה למשל) עולה 84.02 דולר עבור 64 חיתולים.

 

בשני חיתולים ביום זה מגיע:

 

1.31 דולר לחיתול

 

2.62 דולר ליום

 

80 דולר לחודש

 

בארבעה חיתולים ביום זה מכפיל את עצמו:

 

5.24 דולר ליום

 

160 דולר לחודש

 

לפיכך, באמצעות מוצרים טובים, אדם יכול לצפות להוציא 80 – 160 דולר לחודש.

 

  1. בריחת שתן מלאה בה ביצועי המוצר חשובים יותר מהעלות.

בואו נסתכל על עלות של אדם שאינו כולל חשיבות. המוצר הנפוץ ביותר המשמש הוא הלבשה תחתונה חד פעמית Tranquility Premium, אז בואו נשתמש בהם כדוגמה.

 

אתה באמת צריך להחליף חיתול בכל פעם שהאדם שאינו שולט לחלוטין משתמש במוצר. מבלי לעשות זאת, תוכל לפגוע בבריאות העור, אך תוכל להסתדר בסכום של 80 – 120 דולר לחודש. אבל בואו נסתכל מה עולה לעשות את זה נכון. רוב האנשים עם בריחת שתן מלאה משתמשים בשלושה עד ארבעה חיתולים ביום ובזוג בלילה. אז בואו נגיד ארבעה עד שש חד פעמי ביום אם הם משתמשים במוצרים טובים, אז בואו נפרק את זה. שוב, המקרה של השקט הזה (קחו מידה גדולה שוב למשל) עולה 84.02 דולר עבור 64 חיתולים.

 

בארבעה חיתולים ביום זה מגיע:

 

1.31 דולר לחיתול

 

5.24 דולר ליום

 

160 דולר לחודש

 

עם 6 חיתולים ביום זה מגיע:

 

7.86 דולר ליום

 

240 $ לחודש

 

אז שימוש במוצרי ספיגה למבוגרים טובים ועושה את זה נכון, אדם עם בריחת שתן מלאה יכול לצפות להוציא 160-240 דולר לחודש. יש אנשים בקטגוריה זו המוזלים בעלויות ולא משתנים לעתים קרובות מאוד ומוציאים 80- 120 דולר ליום, אך זה קשה על העור ולא מומלץ. בסוף מאמר זה כמה דברים שתוכלו לעשות בכדי להיות סבירים יותר להוציא הרבה פחות, כמו שינויים תזונתיים ותרגילי קיגל.