10 סיבות למה כדאי לכם להתנדב

  1. צבירת ניסיון בעבודה בהתנדבות נראית נהדר בקורות חיים. כמו כן, חלק מהעבודה שתעשו עלולה להוביל לכך שבעבודה הבאה תעשו דבר דומה.
  2. שפרו את הבריאות וההערכה העצמית שלכם בכך שתעזרו לאחרים, מה שהוכח כמפחית לחץ, נותן לכם תקווה ומשפר את ההערכה העצמית שלכם.
  3. אתם תפגשו צרכים קהילתיים אמיתיים כמו לעזור לאנשים ללמוד לקרוא, או להשיג אוכל, בגדים, מקלט או ריהוט בסיסי, וזה עושה את ההבדל העצום. בין אם הפרויקט הוא נטיעת עץ או לימוד ילדים, הקהילה תיראה ותרגיש טוב יותר.
  4. בכניסה למכללות ואוניברסיטאות כיום מחפשים מועמדים שיש להם יותר מרק ציונים גבוהים. הם מחפשים אנשים שהתנדבו לעשות את ההבדל בקהילות שהם חיים בהן.
  5. אתם תכירו אנשים חדשים ותיצרו חברים וקשרים כשאתם עובדים לצד אחרים, אתם באמת מכירים אותם ומתיידדים איתם. כמו כן, מבוגרים בארגונים יכולים לחבר אתכם להזדמנויות גדולות ולספק לכם הפניה למשרה או מכללה.
  6. קבלו מיומנויות חדשות ופתחו כשרונות בין אם אתם נהנים לעבוד עם מחשבים, ילדים או קשישים, כל עניין שיש לכם יכול להיות מפותח באמצעות התנדבות.
  7. פזרו אנרגיה חיובית! ממש כמו מעשי חסד אקראיים, כשאתם מתנדבים, האנרגיה והמאמצים שלכם משפיעים על הקהילה כולה.
  8. הפכו את העולם למקום טוב יותר אם אתם רואים בעיות בקהילה שלכם שאתם מרגישים צורך לטפל בהן, עשו משהו בקשר אליהן. בהתנדבות אתם עושים את ההבדל ועוזרים להפוך את העולם למקום טוב יותר.
  9. צמיחה אישית על ידי ביצוע משימות חדשות שדרכן תוכלו ללמוד יותר על אנשים ועל החיים כאחד.
  10. זה כיף! התנדבות תכניס צחוק וחיוכים לחייכם.